İşletim Sistemine Göre Adobe Flash Player İndirme Linkleri

| | ,

İnternette yer alan hareketli dosyaları ve uygulamaları ancak Adobe Flash Player ile görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulamalar Macromedia teknolojisiyle tasarlanmıştır. Bu bakımdan aynı firma tarafından üretilen Adobe Flash Player tarayıcısını indirmeniz faydalı olacaktır. Adobe Flash Player, yalnızca internet için değil bilgisayar için de gereklidir. SWF, flv gibi hareketli görüntü dosyalarını Flash ile görüntüleyebilir, web tasarımı yapabilir ve birçok alanda kullanabilirsiniz.

Dünyadaki masaüstü ve dizüstü bilgisayarların %98’inde Adobe Flash Player programı yüklüdür. Bilgisayarınızı verimli bir şekilde kullanabilmek ve internet sitelerini sorunsuz görüntüleyebilmek için Adobe Flash Player indirmeniz gerekir. Ancak program her işletim sistemine göre farklı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden farklı sistemlere ve sürümlere göre indirme yapmanız gerekmektedir.

Windows Sürümleri İçin Adobe İndirme Linkleri

 Adobe Flash Player, Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8,1, Windows 7 Starter, Windows 10 gibi işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir. Bu programı kullanmak için cihazda belli bir işletim sistemi ve ekran çözünürlüğü olması gerekir. Adobe Flash Player’ın resmi sitesine girerek Windows sürümleri için programı indirebilirsiniz.

Adobe, temel olarak Windows işletim sistemi için tasarlanmıştır. Bu bakımdan bu sistemde kusursuz bir biçimde çalışacaktır. www.adobe.com sitesine girerek kullandığınız Windows işlemcisi ve sürümü için Adobe Flash Player programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android İşletim Sistemi İçin Adobe İndirme Linkleri

Adobe Flash Player, Android tabanlı akıllı cihazlar için de gereklidir. Bu cihazlardan görüntülediğiniz dosyaların birçoğu flash tabanlıdır bu yüzden programı indirmeniz gerekir. Adobe Flash Player programını işletim sisteminizin market uygulamasından veya www.adobe.com sitesinden indirebilirsiniz. Programı nitelikli olarak kullanabilmek için otomatik güncellemelere onay vermeniz, eğer yapmıyorsa sık sık güncellemeniz gerekir.

Previous

Bambu Örneği Örgü

Golf Nasıl Oynanır?

Next

Yorum yapın